| Product Name | Jaquar Pillar Cock with 200mm Extension Body |
|---|---|
| Brand | Jaquar |
| Product Type | Pillar Cock (Extended Body) |
| Extension Length | 200 mm |
| Installation Type | Deck Mounted |
| Material | High Quality Brass |
| Finish | Chrome Finish |
| Usage/Application | Wash Basin / Bathroom Sink |
| Operation | Single Lever / Knob Operation |
| Features | Corrosion Resistant, Durable Construction, Smooth Water Flow, Easy Installation |
| Package Contents | 1 Pillar Cock with 200mm Extension Body |
Be the first to review “Jaquar Pillar Cock with 200mm Extension Body” Cancel reply
AVAILABILITY: In stock
Quick View
Jaquar Overhead Shower 250mm Round Shape Single Flow White Matt
Quick View
AVAILABILITY: In stock
Quick View
Jaquar LED Overhead Shower 180mm Circular Shape Single Flow White Matt
Quick View















Reviews
There are no reviews yet.