| Specification | Details |
|---|---|
| Model | MS50FP |
| Sweeping Path | 980 mm |
| Sweeping Productivity | 3920 sq m/h |
| Hopper Volume | 50 L |
| Brush | 1 Roller Brush;2 Side Brush |
| Dimension | 3100 mm L x 980 mm W x 1035 mm H |
| Folding Dimension | 3100 mm L x 980 mm W x 450 mm H |
| Filter | Non-woven material |
| Self Weight | 24 Kg |
Be the first to review “Tanlift Manual Sweeper (Orange) Man Walk Behind Sweeper” Cancel reply















Reviews
There are no reviews yet.