| Specification | Details |
|---|---|
| Article Code | 1377 |
| Size (Inch) | 06 in |
| Thickness | 12 mm |
| Size | 150 x 12 mm |
| Packing | 06 pcs |
| Price (SS) | 208.00 |
| Price (Antique) | 232.00 |
Be the first to review “Hynex Premium Aluminum Towerbolt SS Rod -12(mm) “02PC” Heavy 06″” Cancel reply















Reviews
There are no reviews yet.