| Specification | Details |
|---|---|
| Article Code | 1378 |
| Size (Inch) | 08 in |
| Thickness | 12 mm |
| Size | 200 x 12 mm |
| Packing | 06 pcs |
| Price (SS) | 270.00 |
| Price (Antique) | 303.00 |
Be the first to review “Hynex Premium Aluminum Towerbolt SS Rod -12(mm) “02PC” Heavy 08″” Cancel reply
AVAILABILITY: In stock
Quick View
Hynex Premium Brass Tower Bolt 12MM-½ Medium 10″ (12 mm)
Quick View
AVAILABILITY: In stock
Quick View
Hynex Premium Brass Tower Bolt 12MM-½ Medium 12″ (12mm)
Quick View
AVAILABILITY: In stock
Quick View
Hynex Premium Brass Tower Bolt 12MM “02PC” ½ Heavy 04″ (12 mm)
Quick View















Reviews
There are no reviews yet.